Domek-namiot Animal Planet Pop-It-Up™

Namiot Animal Planet

Namiot – domek Animal Planet Dżungla. Wystarczy wyjąć z opakowania, a sam się rozłoży w ciągu kilku sekund. Składanie zajmie pół minuty. Idealny do zabawy w domu, a w ciepłe dni także na zewnątrz. Motywy dżungli nie tylko na ściankach, na zewnątrz, ale też wewnątrz namiotu, na podłodze. Rolowane wejście i otwory okienne. Bryła namiotu na bazie kwadratu, boki równe o wymiarach ok. 90 cm. Wysokość ok. 90 cm. Po złożeniu namiot umieszczamy w trwałym pokrowcu w kształcie koła o średnicy ok. 35cm., zamykanym na suwak, z uchwytem do umieszczenia np. na wieszaczku w dziecięcym pokoju. Namiot starannie wykonany i wykończony, bardzo trwały.
Tkanina: poliester, stelaż namiotu niewidoczny, wykonany z elastycznego tworzywa, odporny na złamanie.
Zachęcamy do obejrzenia filmu z instrukcją składania namiotu (uwaga: produkt prezentowany w filmie nie jest produktem oferowanym przez sklep adventurekids.pl, a jedynie przykładowym instruktarzem składania namiotów typu “pop-it-up”)

Producent: Fun2Give
Dostępność: 24h
Ilość:
105,00
file_put_contents(): Only 0 of 435 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]