Gra "Wyścigi konne" Gra "Wyścigi konne"
Gra "Wyścigi konne" Gra "Wyścigi konne"

Gra "Wyścigi konne"

Wzorowana na Chińczyku gra dla 2-4 osób, z tą różnicą, że mali gracze, nim przystąpią do zabawy, sami muszą przygotować planszę i pionki. Do dyspozycji maja trzy arkusze naklejek oraz biało-czarne koniki-pionki do pomalowania i ozdobienia dowolną techniką. Naklejki można wielokrotnie przyklejać i odklejać, dzięki temu plansza zawsze może przybrać inny charakter. W wariancie podstawowym cztery fragmenty planszy odpowiadają czterem “stajniom” tematycznym: stajnia rycerska, stajnia księżniczki, stajnia kowbojów i stajnia wróżek, ale dziecko może dowolnie aranżować naklejki wg. własnego uznania. Nie ma to wpływu na sam przebieg gry (wyścigu), który rozgrywa się na torze pośrodku planszy. Co więcej, zgodnie z zamysłem autorów gry, plansza ma na tyle uniwersalny charakter, że dziecko samo może opracowywać zasady wyścigu.
Gry Teo&Zina to dobra zabawa i wyjątkowa stymulacja wyobraźni dziecka!

W zestawie:
Kolorowa powlekana “na błysk” plansza, trzy arkusze naklejek, materiałowy woreczek na pionki i kostkę, 16 pionków, kostka, instrukcja-książeczka z zasadami gry (jęz. angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, na życzenie dosyłamy plik z polskim tłumaczeniem)

Opakowanie:
kwadratowe bardzo (!) trwałe pudełko wykonane ze sztywnej, powlekanej tektury o wymiarach ok. 22 × 22 × 4,5 cm.

Dostępność: 24h
Ilość:
58,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]