Hodowla niebieskich Kryształów
Hodowla niebieskich Kryształów

Hodowla niebieskich Kryształów

Kolorowe kryształy w domach dotąd nie powstawały!

Nowoczesne doświadczenie dla dzieci! Nie przegap tego niewiarygodnego eksperymentu, który poszerzy Twoje horyzonty! Wyhoduj wspaniałe kryształy w kolorze zielonym! Do dyspozycji masz m.in pojemnik na kryształy, pincetę, pręcik do mieszania i parę okularów ochronnych! Poczuj się jak naukowiec. Rezultaty swojej pracy będziesz mógł podziwiać za pomocą szkła powiększającego. Hodowla kryształów to super zabawa!

BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE!

ZAWARTOŚĆ:

butelka z odczynnikiem chemicznym do hodowli kryształów
pręcik do mieszania
małe szkło powiększające
· kubek z tworzywa sztucznego
pojemnik na kryształy z podziałką
pinceta
opakowanie małych kamyków
para okularów ochronnych
instrukcja w języku polskim.

UWAGI:

Wymiary pudełka: 17×13×6 cm.

Dla dzieci powyżej 10. roku życia.

Zestaw jest w wysokim stopniu bezpieczny dla dzieci, jednak ze względów bezpieczeństwa WYMAGANY JEST ŚCISŁY NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ, która zapoznała się ze środkami ostrożności podanymi w instrukcji.

Producent: Green Science
Dostępność: Brak
Ilość:
23,99
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]