Regulamin

1. Sklep internetowy Adventure Kids wykonuje swoją działalność w Warszawie, ul. Zagórzańska 56D, NIP firmy: 8361173909. Sklep znajduje się pod adresem www.adventurekids.pl.
2. Użytkownik (klient) jest zobowiązany do podania prawdziwych danych osobowych w procesie zakupowym.
3. Użytkownik (klient) jest jedyną osobą upoważnioną do korzystania ze swojego konta klienta i dokonywania zakupów za pośrednictwem tego konta.
4. Ceny podane w sklepie są cenami brutto w walucie polski złoty i zawierają podatek VAT.
5. Ceny towarów nie uwzględniają kosztów usługi przesyłki.
6. Dowód sprzedaży jest dołączony do towaru.
7. W sklepie Adventure Kids akceptowane są następujące formy płatności:
a. Płatność przelewem na konto: 31 1950 0001 2006 0479 1345 0002
b. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki w przypadku wybrania opcji transportu „Poczta Polska”, opcja “za pobraniem” jest niemożliwa w przypadku towaru sprowadzanego na zamówienie.
8. Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub święto realizowane będą począwszy od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
9. Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru bez podania przyczyny. Warunkiem zwrotu jest odesłanie towaru na koszt kupującego i w stanie nienaruszonym i bez śladów użytkowania.
10. W przypadku reklamacji, zostanie ona rozpatrzona w ciągu 14 dni. Po pozytywnym rozpatrzeniu, towar zostanie wymieniony lub naprawiony, a w przypadku, gdy będzie to niemożliwe, klient otrzyma zwrot wpłaconej należności za towar na wskazane przez siebie konto.
11. Klient ma prawo sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.
12. Usługi kurierskie na rzecz sklepu www.adventurekids.pl świadczy firma kurierska K-ex.
13. Usługi przesyłkowe na rzecz sklepu www.adventurekids.pl świadczy Poczta Polska.
14. Czas dostawy obejmuje czas przygotowania towaru do transportu oraz czas dostawy kurierskiej i może wynieść do dwóch dni roboczych. W przypadku braku dostępności towaru w magazynie, sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia.
15. Produkty mogą różnić się od zdjęć prezentowanych na stronie www.adventurekids.pl. W szczególności dotyczy to kolorystyki produktów.
16. Złożenie zamówienia oznacza akceptację warunków zawartych w regulaminie sklepu Adventure Kids.
17. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.

file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]