Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda"
Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda" Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda"

Latarka z wyświetlaczem "Dzika Przyroda"

Latarka z wyświetlaczem, za pomocą której dziecko łatwo zamieni nocny pokój w prawdziwe safari! Wystarczy wsunąć dysk i strumień światła z latarki odwzoruje kształty zwierząt na ścianach i suficie. Z bliska kształty są mniejsze, z odległości stają się fascynująco ogromne. Idealny pomysł na zabawę dla dzieci, które niechętnie zostają przed snem same w pokoju.
Latarkę można też używać jak zwyczajnej latarki – kształty zwierząt pojawiają się po włożeniu jednego z dwóch załączonych dysków.
Świetny gadżet na przyjęcie piżamowe:-)
Wysokość: ok. 15cm.
Rekomendowany wiek: od 4 lat

Producent: Brainstorm
Dostępność: 24h
Ilość:
25,40
file_put_contents(): Only 0 of 397 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]