Masa Padaboo - Cukiernia Masa Padaboo - Cukiernia
Masa Padaboo - Cukiernia Masa Padaboo - Cukiernia

Masa Padaboo - Cukiernia

Zestaw cukiernia
Masa Padaboo gładka, lekka, bardzo miła w dotyku, nie kruszy się.
Styropianowe modele ciastek oklejamy masą Padaboo. Po ulepieniu ciastka, figurki i inne dzieła małych artystów trwale zasychają, bez gotowania, wypiekania itp. Czas schnięcia od 6 do 24 godzin, w zależności od wielkości wykonanego modelu. Po wyschnięciu modele nadają się do zabawy w cukiernię.
Kolory idealnie się ze sobą łączą, dając masę o nowym odcieniu.
Masa występuje w dwóch wariantach – zupełnie gładka i granulowana, daje to jeszcze większe pole do manewru dziecięcej wyobraźni, stymuluje też dziecko sensorycznie.
Zestaw zawiera:
-8 styropianowych modeli ciastek do pokrycia masą padaboo
-dwa rodzaje modeliny padaboo: gładką i perłową (granulowaną) w pięciu kolorach
-dwa papierowe koszyczki
-cztery pary oczu do przyklejenia na ciasteczka
-instrukcja obrazkowa
Wszystko zapakowane w kartonową, kolorową walizkę.
Zastygniętą masę można ponownie nawilżyć i wykorzystać – instrukcja obrazkowa dołączona do produktu.
Rekomendowany wiek: powyżej 6 lat
Ewentualne zabrudzenia na odzieży można łatwo usunąć w pralce, już w 40 stopniach.
Szczegółowa instrukcja „krok po kroku”, jak wykonać model, z uwzględnieniem wielkości poszczególnych elementów dołączona do produktu.

Producent: Toga
Dostępność: Brak
Ilość:
79,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]