Mikser do Piany Mikser do Piany
Mikser do Piany Mikser do Piany

Mikser do Piany

Fantastyczna zabawka do wanny, na basen i na plażę! Można kręcić wiry wodne, a w wannie wyprodukować mnóstwo piany! Żadnemu dziecku nie znudzi się taka zabawa:-)
Produkt z serii zabawek do piasku i wody marki Haba – producenta, który już od 75 lat jest obecny, znany i doceniany na rynku niemieckim i europejskim. Wszystkie zabawki Haby na plażę i do wody są wykonane z gęstego tworzywa, odpornego na działanie słońca i złamania mechaniczne – zabawka na lata.
Produkt całkowicie bezpieczny i nietoksyczny.
Wysokość ok. 25cm.
Polecamy też inne zabawki z serii do wody i piasku Haby!

Producent: Haba
Dostępność: 24h
Ilość:
42,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]