Namiot Dworzec Kolejowy
Namiot Dworzec Kolejowy

Namiot Dworzec Kolejowy

Namiot Dworzec Kolejowy

Namiot samorozkładający się Pop-It-Up

Idealny do zabawy w domu, a w ciepłe dni także na zewnątrz. My zabieramy nasz na plażę – dzieciaki mogą swobodnie się w nim przebrać, my zostawić co wartościowsze rzeczy, a do tego daje nieco cienia i prawie nic nie waży przy niesieniu:-)

Motywy rysunkowe widoczne nie tylko na ściankach zewnętrznych, ale też wewnątrz namiotu. Na podłodze rysunek torów.

Dwa rolowane wejścia na przeciwległych ścianach.
Bryła namiotu na bazie kwadratu, boki równe o wymiarach ok. 90cm. Wysokość ok 90 cm. Po złożeniu namiot umieszczamy w trwałym pokrowcu w kształcie koła o średnicy ok. 35cm., zamykanym na suwak, z uchwytem do umieszczenia np. na wieszaczku w dziecięcym pokoju.

Namiot starannie wykonany i wykończony, bardzo trwały. Nasz mamy od dwóch lat – jest praktycznie w codziennym użyciu, zimą w domu, latem w ogródku, eksploatowany przez troje dzieci:-), i wygląda wciąż tak samo, niewypłowiały, bez dziur, uszkodzeń, złamanych elementów stelaża i urwanych troczków, także błyskawiczny zamek w pokrowcu działa jak należy.

Tajemnicą tego jest chyba elastyczny stelaż. Myślę, że doceni to każdy, kto ma za sobą etap tanich namiotów ze składanym stelażem – tu stelaż jest wewnętrzny, nie ma tradycyjnego rozkładania namiotu, po wyjęciu sam się rozkłada – w praktyce oznacza to, że dzieci nie potrzebują naszej asysty, by rozpocząć zabawę:-)

Materiał: poliester, stelaż namiotu niewidoczny, wykonany z elastycznego tworzywa, odporny na złamanie.

wiek: powyżej 3 lat, polecamy dla różnego wieku, dopóki dzieci lubią tego typu zabawę, ale ze względu na wymiary, najlepszy dla wieku 3-6 lat.

Dostępność: 24h
Ilość:
105,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]