Namiot Straż Pożarna Namiot Straż Pożarna Namiot Straż Pożarna
Namiot Straż Pożarna Namiot Straż Pożarna Namiot Straż Pożarna

Namiot Straż Pożarna

Namiot Straż Pożarna

Namiot samorozkładający się Pop-It-Up
Imitujący remizę strażacką. Motywy rysunkowe widoczne nie tylko na ściankach zewnętrznych, ale także prześwitują wewnątrz namiotu, na podłodze motywy uliczek do zabawy samochodzikami.

Idealny do zabawy w domu, a w ciepłe dni także na zewnątrz. Można zabierać go na plażę.

Dwa rolowane wejścia na przeciwległych ściankach.
Bryła namiotu na bazie kwadratu, boki równe o wymiarach ok. 85 cm. Wysokość ok 85 cm. Po złożeniu namiot umieszczamy w trwałym pokrowcu w kształcie koła o średnicy ok. 35cm., zamykanym na suwak, z uchwytem do umieszczenia np. na wieszaczku w dziecięcym pokoju.

Namiot starannie wykonany i wykończony, bardzo trwały. Wewnętrzny elastyczny stelaż (po wyjęciu z pokrowca sam się rozkłada)
Materiał: poliester
Wiek: od 3 lat

Producent: Fun2Give
Dostępność: 24h
Ilość:
105,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]