Rowerek biegowy Berg Biky siwo-pomarańczowy Rowerek biegowy Berg Biky siwo-pomarańczowy
Rowerek biegowy Berg Biky siwo-pomarańczowy Rowerek biegowy Berg Biky siwo-pomarańczowy

Rowerek biegowy Berg Biky siwo-pomarańczowy

24.75.01.00 Berg Biky

Berg Biky siwo pomarańczowy to rowerek biegowy, z którym późniejsza nauka jazdy na zwykłym rowerze może być o wiele łatwiejsza, a przy tym zapewnia on świetną zabawę na długie godziny i rozwija motorykę oraz umiejętność utrzymywania równowagi.
Berg Biky nie posiada pedałów, jest wyposażony w regulowaną kierownicę oraz siodełko, a także w wysokiej jakości pompowane koła na dwóch krytych łożyskach, które gwarantują wygodną jazdę. Uwagę zwraca także interesująca kolorystyka tego modelu, na pewno przypadnie on do gustu wielu dzieciom!

Berg Biky wykonany jest z wysokiej jakości certyfikowanych materiałów, jest lekki, zwrotny i bezpieczny dla małych dzieci. W solidnie zapakowanym w pudło i folię zestawie znajdują się niezbędne klucze do montażu rowerka. To naprawdę bardzo dobry zakup, który na pewno będzie bardzo często używany!

regulacja siodełka: 27 cm – 40 cm
regulacja kierownicy: 27 cm – 37 cm
szerokość kierownicy: 42 cm
długość: 88 cm (od przedniego kola do tylnego)
waga: 7 kg
nisko prowadzona rama – 35 cm
pompowane opony – 12 ½ x 1 3/4
koła na podwójnych krytych łożyskach maszynowych
łożysko wiankowe kierownicy
bezpieczne uchwyty kierownicy z harmonijkowymi końcówkami – 9 cm
osłona kierownicy: szerokosc – 10 cm, dlugosc – 10 cm
certyfikaty: CE, TÜV GS
gwarancja: 12 miesięcy

Producent: Berg Toys
Dostępność: 24h
Ilość:
355,00
file_put_contents(): Only 0 of 402 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]