szablon - cztery liście

Szablon do używania z maszynką do wycinania papierowych dekoracji. Przy zakupie wraz z maszynką cena szablonu tylko 15zł.

Jak to działa?

Na płytce umieszczamy szablon, przykrywamy papierem, z którego chcemy otrzymać wycinankę, następnie przykrywamy drugą płytką i tak złożony zestaw wsuwamy w maszynkę i kręcąc korbką przepuszczamy jak przez magiel. Po przejściu płytek przez urządzenie otrzymamy idealnie wycięty kształt, niezależnie od tego czy użyliśmy zwykłej kartki, bloku technicznego czy tektury. Szablony można używać te same lub dokupić nowe wzory – dzieci mogą bawić się w taką produkcję wycinanek w nieskończoność:-) Zachęcamy do obejrzenia filmu zamieszczonego poniżej, obok zdjęć. Maszynka dostępna w naszym sklepie.

Dostępność: 24h
Ilość:
15,00
file_put_contents(): Only 0 of 395 bytes written, possibly out of free disk space, /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/ErrorHandler.php : 45 [doHandleError] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/logger/DefaultLogger.php : 102 [file_put_contents] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 222 [flush] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/core/Application.php : 81 [finalize] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/framework/run.php : 47 [run] /home/platne/mango/public_html/adventurekids.pl/application/public/index.php : 8 [require_once]